Cena zájezdu do Postalmu je 5900,- Kč. Termín: 10. - 14.3. 2016.

Odevzdání závazné přihlášky do 20. září 2015.

Záloha 2000,- Kč do 15.10.2015 na účet školy 128418369/0800, doplatek 3900,- Kč do 18.2.2016 na účet školy 128418369/0800.

Místo a čas odjezdu: Parkoviště ul. Běhounkova a Pod Hranicí 10.3.2016 v 6:30 hod.

Příjezd: 14.3.2016 ve večerních hodinách tamtéž.

Lyžařský výcvikový zájezd Postalm (Rakousko)

www.postalm.at

http://www.postalm.at/Webcam.php (jak je dnes na Postalmu? – webová kamera)

GPS souřadnice:  47°39'6.837"N, 13°26'0.813"E

Proč jedeme na Postalm?

Postalm je v „alpských rozměrech“ malé lyžařské středisko, které ve všední dny patří jen nám, ani o víkendu ale není plné jako známá alpská centra nebo naše česká střediska – proto je tam na sjezdovkách bezpečno.

K dispozici jsou dlouhé, mírné a přehledné sjezdovky pro začínající lyžaře a jedna pěkná a dlouhá sjezdovka pro pokročilé. (mapa střediska)

U lanovek a vleků se nečeká, takže za 4 dny toho nalyžujeme mnohem víc, než jinde za týden.

Cesta trvá asi 5 a půl hodiny, dopravuje nás moderními autobusy Čedok (cesta na Postalm - mapa).

Máme kvalitní zázemí Jugendgästehausu, máme šanci setkat se tam se stejně starými dětmi z Německa, Holandska apod. a můžeme si vyzkoušet, jak jsme se naučili cizí jazyky.

Mgr. Libuše Tumová

Vedoucí zájezdu

Vážení rodiče,
ve školním roce 2015/16 uspořádá naše škola lyžařský kurz pro 7. ročníky.
Rakouské středisko Postalm leží v nadmořské výšce 1250m a je vzdáleno 400km od Prahy (cesta trvá 5 hodin). Ve středisku je k dispozici 5 vleků + 4-sedačková lanovka , 15 sjezdovek, výborné podmínky pro začátečníky i zdatné lyžaře a snowboardisty. Ubytování – 6-ti lůžkové pokoje + sociální zařízení na chodbě, v hotelu je sušárna a botárna, lyžárna. Stravování - 3x denně, pití k jídlu, dostatek ovoce a zeleniny.

Cena zájezdu do Postalmu zahrnuje ubytování, stravování, dopravu, 5-ti denní skipas. Výše ceny je závislá na počtu dětí a na kurzu CZK/EUR.

Účastník kurzu musí mít :
- platný cestovní pas
- sjednané zdravotní pojištění na léčebné výlohy v Rakousku (na 5 dní), pokud žák nemá Evropský průkaz zdravotního pojištění
- uzavřené pojištění odpovědnosti za škodu platné na území příslušného státu
- seřízené bezpečnostní vázání
- věci v batohu, tašce nebo kufru
- přezůvky, sluneční brýle a opalovací krémy
- na 1.den oběd do autobusu z vlastních zdrojů - začínáme večeří
- povlečení (ne spacák)
- helmu

Doporučujeme vzít s sebou:
- nápoje (pití je pouze k jídlu), existuje možnost zakoupení nealkoholických nápojů, k dispozici je i automat na limonádu
- malé kapesné na cestu
- pálky-míčky na stolní tenis
- společenské hry, hudební nástroje
- sjezdové brýle

Kapesné je dobrovolné, množství oblečení zvažte: v hotelu je sušárna, jídla je dostatek (i ovoce), není proto třeba dávat dětem žádné navíc.

ADRESA:
Jugendgästenhaus