NA NAŠÍ ŠKOLE FUNGUJE ŠKOLNÍ PARLAMENT

Vloženo: 13.2.2024 | Autor: Cehula | Zobrazeno: 574x
Od školního roku 2023/24 začal na naší škole fungovat žákovský parlament. K jeho prvořadým cílům patří rozvoj vzájemné komunikace a posílení vztahů mezi žáky, učiteli, rodiči a vedením školy. Žáci se tak spolupodílí na organizaci života školy. Žáci se naučí toleranci, spolupráci, naslouchání, odpovědnosti, komunikaci a posílí si sebevědomí. Ve třídách se uskutečnily první volby do parlamentu. V parlamentu tak působí žáci od 4. do 9. třídy. Zasedání probíhají pravidelně každé úterý před vyučováním. Členové parlamentu pravidelně informují spolužáky ve třídách o své činnosti, sbírají informace o tom, co by se mohlo ve škole zlepšit a efektivně se podílejí na fungování parlamentu.

Školní parlament:

Předsedkyně: