rychlý přístup:  Zápis · Lyžařský kurz · Pro deváťáky · Fotogalerie · Rozvrhy · Předměty · Jídelna · Jídelníček · Elektronická ŽK
Společensky odpovědná organizace 2016
Strom přání
FAKULTNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA
Pedagogické fakulty UK
Praha 13, Mezi Školami 2322
158 00 Praha 5 - Nové Butovice
tel: 251 613 247
tel/fax: 251 619 150
reditel(zavinac)fzsmeziskolami.cz
kancelar(zav)fzsmeziskolami.cz
fb
http://www.skaktis.cz/
Integrační centrum Praha
http://www.detizdravipraha.cz
nová budova pro 1. stupeň, poklepem zvětšíte
jedna ze dvou multimediálních laboratoří, poklepem zvětšíte
jedna ze dvou tělocvičen, poklepem zvětšíte
první stupeň
ještě jednou první stupeň
na druhém stupni
biologický kroužek - králíci, potkani, činčily, křečci, morčata, rybičky, papoušci, chameleon, ...
jídelna, poklepem zvětšíte
na lyžařském kursu v Postalmu (Rakousko), poklepem zvětšíte
paleontologická vycházka (Prokopské údolí, lom Mušlovka), poklepem zvětšíte
v Radotínském údolí na poznávacím výletě, poklepem zvětšíte
nález hlavonožců na paleontologickém výletě (Prokopské údolí, Kovářovic mez), poklepem zvětšíte
v přírodě chutná, poklepem zvětšíte
Společensky odpovědná organizace 2016
FZŠ Pedagogické fakulty UK
Praha 13, Mezi Školami 2322, Praha 5 - Nové Butovice
Archiv - aktuality, akce ve šk. roce 2016/2017
Závěrečný výlet 3.A a 3.B
klicek Zábavně sportovní park Mirákulum se stal 27.6. cílem našeho výletu. Prázdniny visí ve vzduchu, tak jsme se začali pomalu připravovat. Užili jsme si mnoho atrakcí- hlavně trampolíny, lezení po lanech, trochu strachu v podzemí, jízdu na pneumatikách, hledání cesty v bludišti, prolézání velkého hradu a spoustu legrace.
Krásné prázdniny přeje 3.A a 3.B
29.6.2017 · PaedDr. Alena Panochová
NÁŠ ČERVNOVÝ DEN V TEREZÍNĚ
V pátek 16.6.2017 se vybraní žáci tříd 8. B a 9. B zúčastnili historického zájezdu s cílem návštěvy židovského památníku v Terezíně ...celý článek.
21.6.2017 · Mgr. Tomáš Malík
krouzky
POSLEDNÍ DEN ODHLÁŠEK OBĚDŮ - 26/6
Prosím všechny rodiče, aby odhlášky na poslední týden školního roku provedli nejpozději do 26.6. 2017 do 14.00 hod. Při náhlém onemocnění dítěte je možné si první den nemoci neodhlášený oběd vyzvednout do přinesených nádob.
Děkuji za pochopení
13.6.2017 · Pavlína Krátká, ved. ŠJ
Příspěvek VZP na školy v přírodě letos nebude
Vážení rodiče, VZP odpověděla na moji snahu, uzavřít i pro letošní rok smlouvu o příspěvku pro pojištěnce VZP vyjíždějící do škol v přírodě, bohužel negativně. Důvodem je to, že Ministerstvo životního prostředí pro letošní rok nezařadilo oblast Prahy 13 do lokality se zhoršenou kvalitou vzduchu.
Dopis VZP je zde. Mapa kvality vzduchu je zde.
2.6.2017 · PhDr. Petr Vodsloň, ředitel školy
Prázdninový kurz českého jazyka
Fakultní základní škola Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy Mezi Školami 2322/1 – Praha 13 pořádá ´Prázdninový kurz českého jazyka´. Kurz proběhne ve FZŠ Mezi Školami ( v hlavní budově) od 21.08.2017 – 01.09.2017 vždy od pondělí do pátku.
Kurz probíhá ve dvou rovinách:
- základní komunikační dovednosti v českém jazyce
- doučení a procvičení české gramatiky.
Kurz má za cíl zlepšit porozumění a komunikaci žáků v českém jazyce a umožnit jim úspěšné zvládnutí školní docházky. Kurz je určen žákům – cizincům ve věku 6 - 12 let a je pro žáky zdarma. Výuka bude probíhat vždy od 8:30 hod. – 11:30 hod. Strava není zajištěna. S sebou: přezůvky, pastelky, svačinu + pití. Přihláška zde.
2.6.2017 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupce ředitele školy
Finální práce na úpravě pozemku
klicek klicek Na školním pozemku finalizují práce, na které škola získala grant hl.m. Prahy doplněný o finanční podporu Městské části Praha 13. Za celkem 70 tis. Kč zahradnická firma pana ing. Krále vykácela náletové křoviny, srovnala terén a doplnila zeminu. Teď zbývá osít trávu a zalévat a zalévat...
Od září bude tato nově rekultivovaná plocha sloužit dětem ze školní družiny.
30.5.2017 · PhDr. Petr Vodsloň, ředitel školy
krouzky
2.5.2017 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupce ředitele školy
Kapela ve škole
Kapela ve škole - video na školním facebooku.
Několik fotografií z akce ve školní fotogalerii.
28.4.2017 · Mgr. Petr Kubička, zástupce ředitele školy
Pardubický festiválek
klicek klicek Dlouhé těšení a přípravy konečně dostály svého. 26.4. náš pěvecký sbor vycestoval mimo Prahu na Pardubický festiválek. Již několikrát jsme se tam hlásili, vždy bylo plno. Letos se přihlášení podařilo.
Cestovali jsme vlakem brzy ráno za vydatného deště. Nikomu to však nevadilo, protože ve vlaku se užila docela dobrá zábava.
Na místo jsme dorazili trochu mokří a za menších zmatků jsme brzy stáli na jevišti a užívali si. Slyšeli jsme mnoho dalších velmi rozdílných sborů. Všechny zpívaly pěkně a vesele. Jen se celé dopoledne trochu protáhlo a museli jsme pospíchat na vlak. Zpáteční cesta proběhla v poklidu a bez ztráty čehokoliv jsme dorazili domů. Velké poděkování patří doprovodným maminkám a paní asistentce.
28.4.2017 · PaedDr. Alena Panochová – sbormistryně DPS Klíček, uč. HV
Butovický zvoneček
24.-26.4. proběhl již 18.ročník pěvecké sólové soutěže MČ Prahy 13. Naše škola byla letos více než úspěšná. Ve velké konkurenci dalších škol jsme získali 3 první místa a jedno třetí. Zasloužili se o ně tito žáci:
1.místo- Petr Karel Jedlička (3.B)
Matyáš Niedziela (3.C)
Sofija Halilovič (5.C)
3.místo- Alena Janoušková (7.A)
Všichni jsou to bývalí či současní členové sboru Klíček. Patří jim veliká gratulace a poděkování! Zároveň zveme kamarády a přátele na koncert vítězů BZ, který se uskuteční ve čtvrtek 4.5. od 18 hodin na radnici MČ.
klicek klicek klicek
28.4.2017 · PaedDr. Alena Panochová – sbormistryně, uč. HV
Srdečně zveme!
krouzky
26.4.2017 · PaedDr. Alena Panochová
Výsledek přijímacího řízení do prvních tříd šk. roku 2017/2018
Rozhodnutí o přijetí ke školnímu vzdělávání od následujícího školního roku (kliknutím zvětšíte):

krouzky
20.4.2017 · Petr Vodsloň, ředitel školy
Několik fotografií ze zápisu do prvních tříd
6. a 7. dubna proběhl na naší škole za velkého zájmu veřejnosti zápis do budoucích prvních tříd (pro školní rok 2017/2018). V naší fotogalerii je k nahlédnutí několik fotografií z akce.
11.4.2017 · Mgr. Petr Kubička, zástupce ředitele školy
KLÍČEK SOUTĚŽIL
klicek Náš pěvecký sbor Klíček vybojoval tuto sobotu 8.4.na krajské soutěži školních pěveckých sborů stříbrné pásmo. Vzhledem k tomu, že konkurence byla veliká a náš sbor má polovinu nových zpěváků převážně z 1. tříd, bylo toto umístění velmi dobré. Všem dětem děkuji za pěknou reprezentaci naší školy a příjemné sobotní dopoledne.
11.4.2017 · PaedDr. Alena Panochová – sbormistryně
Cena Fair Play pro Mgr. Libuši Tumovou
7. dubna byla na celostátní úrovni oceněna za celoživotní práci ve školní tělesné výchově učitelka FZŠ Mezi Školami, paní Mgr. Libuše Tumová. K tomuto významnému ocenění jí blahopřála osobním dopisem i ministryně školství s poděkováním za mnohaletou společensky prospěšnou činnost v oblasti školní tělesné výchovy a sportu.
Jsem rád, že se mohu k blahopřání paní ministryně připojit, poděkovat paní učitelce Tumové a popřát ještě hodně let nejen za katedrou při vyučování jejího oblíbeného zeměpisu, ale také v tělocvičně a na hřišti při rozvíjení pohybových aktivit našich žáků.
Cena Fair Play pro Mgr. Libuši Tumovou - listina.
10.4.2017 · Petr Vodsloň, ředitel školy
DOREMIFA
DOREMIFA DOREMIFA Ve čtvrtek 30.3. se uskutečnil 12.ročník hudební amatérské soutěže Prahy 13 DOREMIFA. Tento den soutěžili jednotlivci a minikapely, kam se zařadil i náš flétnový soubor Notečka.
V jednotlivých věkových kategoriích se umístili z naší školy tito žáci:
Zpěv: 1.místo- Eleonora Ilkov (4.D); 2.místo- Veronika Ranšová (1.D), Petr Karel Jedlička (3.B)
Flétna: 1.místo- Hana Půchová (2.A); 2.místo- Lucie Hozáková (1.D);+ Flétna duo: Hana Půchová (2.A), Tadeáš Máca (4.A)
Minikapely: Notečka – 1.místo
Všem zúčastněným dětem (viz foto) patří velký obdiv za odvahu a vystoupení před plným sálem radnice.
3.4.2017 · PaedDr. Alena Panochová
Úspěch našich žáků FZŠ v celorepublikové anglické soutěži
Žáci 5. A a 5. B se zúčastnili čtyřkolové soutěže v anglickém jazyce Cambridge Competition 2016/2017, kterou pořádá kancelář Cambridge University Press v ČR. Od listopadu řešili zajímavé úkoly, např. pracovali se slovníkem, poznali díla slavných spisovatelů, zkusili si napsat básničku ve formě Haiku nebo zjistili, že jednotlivá písmena anglické abecedy označují třeba skotskou řeku (Dee).
V náročné soutěži, do které se v kategorii pro 4. a 5. ročníky přihlásilo 80 skupin z celé ČR, dosáhli Lukáš Hong, Denisa Kašparová, Magda Linhartová, Florián Maierl, Narmin Musayeva, Dang Yen Nhi a Ema Valentová celkové úspěšnosti 98% a získali krásné 10. místo. Všechny odpovědi navíc vypracovali správně, vyšší příčky obsadila pouze družstva, kterým se do přísných pravidel básně formy Haiku podařilo zapojit více originality. Žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.
21.3.2017 · Mgr. Veronika Mrázková, učitelka angličtiny
krouzky Přihláška ke stažení zde...
8.3.2017 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupce ředitele školy
Názorné vyučování 3.B – Les v zimě
Les v zimě Les v zimě V mrazivém dopoledni se vydala naše třída do lesa na Vidouli, aby se dozvěděla mnoho zajímavých informací pod dohledem odborných lektorů. Exkurze proběhla v rámci ekologické výchovy Lesů hl.m. Prahy. Nejprve jsme se v duchu proměnili v různá zvířata, která vyprávěla, jak se jim žije v zimě, pak jsme sledovali stopy ve sněhu a všímali si různých pobytových znamení. Tato znamení nebyla jen od zvířat, ale poznali jsme, kde se pohybovali neukáznění lidé a odhazovali nejrůznější odpadky. Jako překvapení jsme dostali do ruky kůži kuny skalní, parůžek srnce či sádrové otisky zvířecích stop nebo ukázku sušeného trusu veverky. Byli jsme velice promrzlí, ale program se zdařil.
22.2.2017 · PaedDr. Alena Panochová
Úspěch našich žáků v obvodním kole Matematické olympiády
24. ledna proběhlo na ZŠ a MŠ Chaplinovo nám., Praha 5 - Barrandov obvodní kolo 66. ročníku Matematické olympiády. Pro žáky 5. ročníků naší školy dopadlo velice dobře, žákyně Zuzana Kosová obsadila krásné třetí místo. Navíc - mezi celkem devíti úspěšnými řešiteli tohoto kola byly další dvě žákyně naší školy - Tereza Pražáková a Tereza Opltová. Děvčata, máte naše uznání, gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy!
Výsledková listina.
9.2.2017 · Mgr. Jaromír Frič
Škola v přírodě s environmentálním obsahem v r. 2017
bf bf bf

Za stejných podmínek jako v roce 2016 vyjedou letos všechny 4. třídy do škol v přírodě s environmentálním obsahem v termínech:
3. – 10.4. 2017
18. – 25.4. 2017
Před odjezdem žáků do školy v přírodě zorganizuje škola zvláštní informační schůzku rodičů, na níž budou rodiče detailně informováni ředitelem školy a výkonnou ředitelkou agentury Sportlines.
Schůzka se uskuteční 8.2. 2017 od 17 hod. v kinosále školy. Teprve poté budou rodiče podepisovat závazné přihlášky do školy v přírodě a podle toho rozhodneme, která třída pojede v jakém termínu.
1.2.2017 · PhDr. Petr Vodsloň, ředitel školy
Pamlsková vyhláška
zs zs Od 1.1.2017 platí tzv. "Pamlsková vyhláška", která reguluje možnost prodeje potravin a nápojů ve školách. Ve všech 3 prodejních automatech ve škole jsou od 3.1.2017 pouze výrobky, které požadavky vyhlášky splňují. Bohužel mezi nimi nejsou ani bagety, ani jiné pokrmy, které by mohly dětem sloužit jako svačiny, podle provozovatele automatů se zatím nenašel nikdo, kdo by přísné normy splnil. Vážení rodiče, počítejte s tím prosím při přípravě svačin pro děti.
3.1.2017 · PhDr. Petr Vodsloň, ředitel školy
krouzky
krouzky
Diamantová svatba na radnici
zs V sobotu 10.12. se slavila na naší radnici diamantová svatba, což je nádherných 60 let společného života. Náš Klíček byl přizván, aby slavnostní atmosféru ještě umocnil. Při poslední písni psané přímo pro oslavence nezůstaly mnohé oči suché. Děti vystupovaly profesionálně s jistotou, důstojností a radostí.
13.12.2016 · PaedDr. Alena Panochová – sbormistr
Slavnostní vánoční koncert souborů KLÍČEK A NOTEČKA
zs zs Po dlouhé a pečlivé přípravě se dne 8.12. uskutečnil tradiční vánoční koncert v atriu radnice naší MČ. Vánoční atmosféra, skvělí muzikanti a dobří zpěváci nás provázeli celý večer. Našich dvacet prvňáčků mělo svoji zdařilou premiéru! V závěru koncertu Klíček zazpíval společně se smíšeným sborem Sponte Sua. Klíčku, mnoho krásných pěveckých zážitků!
13.12.2016 · PaedDr. Alena Panochová – sbormistr
Pozvánka
zs
5.12.2016 · PaedDr. Alena Panochová
Národní cena ČR za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj
zs zs Naše škola získala prestižní „Národní cenu ČR za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj“. Dne 22.11.2016 nám byla tato cena předána na Pražském hradě za účasti prezidenta republiky, předsedy Senátu a předsedy vlády ČR. Spolu s národní cenou jsme získali i mezinárodní ocenění EFQM, osvědčující kvalitu školy v mezinárodním měřítku. Ocenění Národní cenou ČR za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj je pro naši školu završením snahy o vybudování školy vstřícné k žákům i jejich rodičům a odpovědné nejen jim, ale i našim partnerům a širším slova smyslu celému okolí školy.
Bylo tak završeno úsilí mnoha pedagogických i nepedagogických zaměstnanců školy, kteří ve škole pracovali a pracují za téměř čtvrt století její existence. Zejména v posledním roce, kdy vedení školy z podnětu a s podporou Úřadu Městské části Praha 13 procházelo náročnou přípravou zaměřenou na společenskou odpovědnost školy, kterou se podařilo po náročném hodnocení školy externími hodnotiteli České společnosti pro jakost završit získáním Národní ceny. Ocenění a dík za práci tak patří všem současným i minulým zaměstnancům školy – učitelům, vychovatelům školní družiny, kuchařkám i správním zaměstnancům, ti všichni mají na získání prestižní ceny svůj podíl. Vážíme si i podpory bývalých i současných žáků školy a jejich rodičů, jejich aktivity a důvěry, i oni mají na získání vysokého ocenění pro svoji školu podíl.
Ziskem Národní ceny za společenskou odpovědnost a udržitelný rozvoj je naše škola hodnocena jako Společensky odpovědná organizace, posunula se tak do dobré společnosti firem a společenských organizací, které už toto ocenění mají. Zavazuje nás to všechny k zodpovědnému chování sami k sobě, vedení školy k zaměstnancům, zaměstnanci k sobě navzájem, pedagogové a ostatní zaměstnanci školy k žákům a rodičům a škola jako celek ke svému okolí. Současně je to impuls k dalšímu zdokonalování v této oblasti.
Diplom EFQM.
Diplom Národní ceny.
24.11.2016 · PhDr. Petr Vodsloň, ředitel školy
Starostova vánočka - změna termínu! Uskuteční se o týden dříve.
zs zs zs Soutěž Starostova vánočka se uskuteční 6.12. a Vánoční slavnosti v atriu ve středu 7.12. od 16:30 hod.


Tradiční soutěž v pletení vánoček, které se zúčastní tříčlenná družstva z každé třídy 2. stupně, se uskuteční v úterý 6.12. od 8:00 hodin.
Žáci si s panem starostou, předsedkyní Školské rady a ředitelem školy zasoutěží v pletení vánoček. Vánočky pak kuchařky upečou a žáci 1. stupně vyberou hlasováním 3 nejlepší. Vítězné družstvo odpoledne přijme ve své pracovně pan starosta a žáci mu předají vánočku, kterou si pan starosta sám upletl. Vítězné 3 žákovské vánočky pak budou vydraženy na vánočních slavnostech, ostatní vánočky budou mít rodiče žáků a přátelé školy možnost ochutnat na podvečerních vánočních slavnostech.
Podvečerní vánoční slavnosti uspořádáme v atriu školy ve středu 7.12. od 16:30 hod. Na nich vystoupí naši žáci s písničkami, koledami a scénkami s vánoční tématikou. Na vánoční slavnosti všechny srdečně zveme.
15.11.2016 · PhDr. Petr Vodsloň, ředitel školy
Šplhavci a obyvatelé dutin
zs zs zs zs Ve dnech 9.11 a 11.11. se žáci druhých až sedmých ročníků zúčastnili programu EVVO - Šplhavci, který pro nás zorganizovala společnost Ornita.
V rámci programu byli žáci seznámeni s obecnými charakteristikami skupiny šplhavců (hlavní rozlišovací znaky, výskyt, naši i cizokrajní zástupci) i s jejich jedinečnými vlastnostmi, kterými se přizpůsobují životu na stromě (šplhavá noha, dlouhý jazyk nebo pevná a pružná rýdovací pera).
Následovalo podrobné představení jednotlivých členů skupiny: datla, strakapouda, žluny, krutihlava a datlíka a poté přišlo na řadu společné shrnutí významu šplhavců pro přírodu (léčí stromy, vytváří dutiny pro ostatní zvířata).
Současně se šplhavci se seznámili i s některými ptáky a savci, kteří dutiny po šplhavcích následně využívají.
Poutavé vyprávění zkušených lektorů bylo doprovázeno promítáním videí, prezentací a díky živým ukázkám si mohli účastníci na vlastní oči prohlédnout živého strakapouda, špačka, netopýra či exotického tukana a pohladit si puštíka.
Na památku žáci dostali rozvrhy s motivem šplhavců a do každé třídy plakát, kde jsou naši nejběžnější šplhavci vyobrazení.
14.11.2016. Mgr. Eva Vidumská
Klíček shání flétnistu
Pěvecký sbor Klíček shání na vánoční koncert hráče na příčnou flétnu. 8.12.od 18 hodin.
Informace u p.uč.Panochové.
8.11.2016 · PaedDr. Alena Panochová, sbormistr
Schůzka k lyžařskému kurzu
Vážení rodiče,
informativní schůzka k lyžařskému kurzu se uskuteční dne 24. listopadu 2016 v 18.30 h. v učebně zeměpisu č. 227.
7.11.2016 · Mgr. Libuše Tumová
Upozornění na dodržování pravidel uvedených ve školním řádu
Nosí-li žáci do školy na svou odpovědnost prostředky mobilní komunikace, je zakázáno je používat při vyučování.
Mobilními telefony lze telefonovat, přijímat hovory, posílat SMS, hrát hry a využívat jiné služby mobilních operátorů pouze o přestávkách.
Během výuky je vypnuta hlasitá zvuková signalizace a telefon nebo jiné dotykové zařízení je uloženo ve školní tašce žáka. Při nedodržení tohoto nařízení může vyučující mobilní telefon nebo jiné dotykové zařízení žákovi odebrat (bude předáno vedení školy).
Žáci nesmí pořizovat audio a videozáznamy v prostorách školy, v průběhu vyučování, ani na školních akcích, s výjimkou výslovného vyzvání učitele.

Dodržování pravidel školní wifi sítě:
Pravidla budou vyučujícími důsledně kontrolována, pokud dojde k opakovanému porušování pravidel, budou rodiče žáka informováni o jeho nevhodném chování a dohodnuta nápravná opatření.
Dalším možným krokem bude ukončení Wifi sítě pro žáky v naší škole.
20.10.2016 · Mgr. Petr Kubička
Žáci V.A a V.B navštívili ve středu 5.10.2016 Pražský hrad
zs zs Žáci V.A a V.B navštívili ve středu 5.10.2016 Pražský hrad, aby si prohloubili a rozšířili své znalosti naší historie. Připravili si informace o navštívených objektech - Svatovítské katedrále, Starém královském paláci, bazilice Sv.Jiří, Zlaté uličce a dalších. Velmi úspěšně také absolvovali první část soutěžní hry pro děti v expozici Příběh Pražského hradu. Rozděleni do čtyř skupin se stali historickými postavami připravujícími korunovaci českého krále. Děti byly pozvány na druhou část této hry.Na jaře tedy znovu na Pražský hrad!
6.10.2016 · Hana Prytulczyková
KLÍČEK BYL POZVÁN NA RADNICI
zs zs Náš DPS Klíček byl přizván k účinkování na zlaté svatbě. Bylo to velmi důstojné, působivé a dojemné. Velké díky za perfektní vystoupení.
6.10.2016 · Alena Panochová – sbormistr
Vzácná návštěva ve FZŠ Mezi Školami
zs zs zs zs V úterý, 27.9., zavítal do naší školy první paralympijský jachtař v české historii, Daniel Bína, reprezentant lodní třídy 2.4mR. Rodák z Českých Budějovic začal s jachtingem na lodích Cadet a Evropa, ale po autohavárii zůstal v 19 letech upoután na invalidní vozík. I přes svůj handicap se však dokázal zpět k milovanému jachtingu v roce 2003 vrátit a začal opět závodit. Celkem čtyřikrát se stal mistrem republiky, sedmkrát zvítězil v seriálu Českého poháru a získal další řadu oceněni na národních šampionátech po celé Evropě. Osmé a deváté místo získal na světovém poháru a na mistrovství světa si nejlépe dojel pro 13. místo. Nyní se mu splnil životní sen a mohl Českou republiku reprezentovat na paralympijských hrách v Riu, kde si dojel pro krásné 13. místo.
Žákům druhých a třetích ročníků připravil poutavou besedu, proloženou autentickými záběry z paralympiády a dalších závodů, kterých se zúčastnil. Žáci však měli největší radost z toho, že se v závěru celého povídání mohli Dana zeptat prakticky na cokoliv, co je zajímalo. Byly to báječné chvíle, které ukázaly dětem, že kam vede vůle, vede i cesta a nezáleží na tom, co vás v životě potká.
6.10.2016 · PaedDr. Hana Chlumská
SPORTOVNĚ NAUČNÝ DEN nejen pro děti
Ve středu 28. 9. 2016 od 10 do 17 hodin, sraz před školou v 10 hodin. Jedná se o tradiční, již 9. ročník oblíbené akce celých rodin.
Letos nás čeká pochod Prokopským údolím z Hlubočep na Sluneční náměstí. Po cestě se dozvíme několik zajímavostí, v cíli bude pro nás připraveno občerstvení, soutěže a drobné dárky. Zde již bude v plném proudu program pořádaný MČ Prahy 13 a my se můžeme přidat. (Drátkování, včelařství, poslech různých kapel, sportovní vystoupení apod.) Pozvánka zde.
19.9.2016 · PaedDr. Alena Panochová
 
POZVÁNKA na FESTIVAL VOLNÉHO ČASU
Ve středu 21.9. 2016 v rámci Festivalu proběhne hudební sekce v KD Mlejn. Od 16,30 h. se představí naše hudební soubory Klíček a Notečka. Srdečně všechny zveme!
19.9.2016 · PaedDr. Alena Panochová, sbormistr a dirigent
WIFI síť pro žáky naší školy opět v provozu
Pravidla pro uživatele školní sítě wifi najdete zde.
11.9.2016 · Mgr. Petr Kubička
Adaptační kurz pro žáky 6. ročníků
Jako každým rokem i letos se uskuteční adaptační kurz pro žáky šestých ročníků. Proběhne v termínu od 19.9. do 23.9. ve Vrchlabí, v osvědčeném penziónu Kozel. Podrobnosti naleznete zde (odkaz Adaptační kurz).
11.9.2016 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupkyně ředitele
Úvodní třídní schůzky
Ve čtvrtek dne 15. září se uskuteční úvodní třídní schůzky:
Ve třídách 1. stupně od 17:00 hod.
Ve třídách 2. stupně od 17:30 hod.
Před třídními schůzkami od 16:00 proběhne ve vestibulu školy tradiční burza mimoškolní činnosti, při níž budou mít rodiče spolu se svými dětmi možnost vybrat si a přihlásit se do nabízených kroužků.
Přehled mimoškolní činnosti pro školní rok 2016/2017 k nahlédnutí zde.
5.9.2016 · PhDr. Petr Vodsloň, ředitel školy
Organizace prvního školního týdne:
1.9. zahájení školního roku- vyučování probíhá pouze 1. vyučovací hodinu.
Žáci 1. ročníku budou slavnostně přivítáni a ostužkováni na žáky školy v prostorách učebny v přírodě ( v případě špatného počasí ve školní jídelně).
Obědy se vydávají od 11:00 hod. - 13:00 hod.
Školní družina je v provozu od 6:30 hod. - 17:30 hod.
2.9. probíhá vyučování 1. stupně - 8:00 - 11.45 hod.
2.stupně - 8:00 hod. - 12:40 hod.
1.9.2016 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupkyně ředitele