rychlý přístup:  Zápis · Lyžařský kurz · Pro deváťáky · Fotogalerie · Rozvrhy · Předměty · Jídelníček
Strom přání
FAKULTNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA
Pedagogické fakulty UK
Praha 13, Mezi Školami 2322
158 00 Praha 5 - Nové Butovice
tel: 251 613 247
tel/fax: 251 619 150
reditel(zavinac)fzsmeziskolami.cz
kancelar(zav)fzsmeziskolami.cz
fb
Sportovní klub Aktis Praha
Integrační centrum Praha
Školní bufet provozuje společnost Pohoda o.s., provozovatel mléčného baru Bílá vrána Happy Snack
http://www.detizdravipraha.cz
nová budova pro 1. stupeň, poklepem zvětšíte
jedna ze dvou multimediálních laboratoří, poklepem zvětšíte
jedna ze dvou tělocvičen, poklepem zvětšíte
první stupeň
ještě jednou první stupeň
na druhém stupni
biologický kroužek - králíci, potkani, činčily, křečci, morčata, rybičky, papoušci, chameleon, ...
jídelna, poklepem zvětšíte
na lyžařském kursu v Postalmu (Rakousko), poklepem zvětšíte
paleontologická vycházka (Prokopské údolí, lom Mušlovka), poklepem zvětšíte
v Radotínském údolí na poznávacím výletě, poklepem zvětšíte
nález hlavonožců na paleontologickém výletě (Prokopské údolí, Kovářovic mez), poklepem zvětšíte
v přírodě chutná, poklepem zvětšíte
FZŠ Pedagogické fakulty UK
Praha 13, Mezi Školami 2322, Praha 5 - Nové Butovice
Archiv - aktuality, akce ve šk. roce 2013/2014
Prázdninový kurz českého jazyka
Prázdninový kurz českého jazyka proběhne ve FZŠ Mezi Školami 2322 od 18.8.2014 – 29.8.2014 vždy od pondělí do pátku. Kurz je určen žákům - cizincům ve věku 6 – 12 let a je pro žáky zdarma.
Podrobnosti a přihláška...(.doc)
16.6.2014 · Alena Klabanová
Završení patnácti let pěveckého sboru Klíček
Po vítězství v krajském kole byl Klíček vyslán za Prahu na celostátní přehlídku do Uničova, kde se potkal s 16 nejlepšími sbory republiky. Akce to byla velkolepá, s bohatým programem nejen hudebním, s mnoha zážitky i překvapeními. Užili jsme si legrace i trémy a opět se více mezi sebou sblížili. Dětský sbor Permoník z Karvinné nám předvedl, kam až se můžeme vypracovat.
Čeká nás ještě poslední vystoupení v tomto školním roce. Bude to na Letní hudební slavnosti 18.6.od 17 hodin na radnici Prahy 13.

klicek 2014 klicek 2014 klicek 2014 klicek 2014
10.6.2014 · PaedDr.Alena Panochová - sbormistr
Akce pro budoucí prvňáčky
Dne 5.6. 2014 se koná od 16:00 hod. poslední dílnička pro budoucí prvňáčky. Děti se seznámí s třídním učitelem a zároveň si prohlédnou herny školní družiny. V rámci tohoto setkání se uskuteční první informační třídní schůzka.
2.6.2014 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupce ředitele školy
Interaktivní procházka po Vyšehradě
Děti ze 4.C šly v rámci rozšíření znalostí z české historie na interaktivní procházku po Vyšehradě. Hledaly skryté tajemné atributy a velký misijní erb. Zajímavá byla prohlídka Starého purkrabství, návštěva kostela sv. Petra a Pavla, Vyšehradského hřbitova a Slavína. Tajemnou cestou podzemními kasematy navštívily sál s původními sochami z Karlova mostu.
Obrázky z akce v naší fotogalerii...
28.5.2014 · Mgr. Světlana Mullerová
pozvanka
Poznávací zájezd do Drážďan
Žáci druhého stupně naší školy se v pátek 16. května 2014 zúčastnili poznávacího zájezdu do Drážďan. Jeho cílem bylo poznat hlavní město Saska - jedné ze 16 spolkových zemí Německa a také upotřebit jazykové znalosti získané v hodinách německého jazyka.
Prvním cílem naší návštěvy bylo Německé muzeum hygieny. Muzeum je velmi moderní a zahrnuje velké množství interaktivních prvků. Žáci se výborně bavili. Odsud už naše kroky mířily do historického centra. Drážďany byly až na samém konci II. světové války téměř zničeny. O to obdivuhodnější je fakt, že se téměř všechny památky podařilo zrekonstruovat. A tak jsme se mohli kochat krásným výhledem při procházce po Brühlově terase, navštívit znovuotevřený evangelický kostel Frauenkirche, zámek a další. Nezapomněli jsme ani na návštěvu proslulého drážďanského Zwingeru – rozsáhlého komplexu barokních staveb, ve kterém je mj. umístěna také obrazárna s díly významných starých mistrů. Mohli jsme také spatřit nejvzácnější obraz v této galerii - Madonu sixtinskou. Závěr patřil nákupům na náměstí Altmarkt, na kterém se právě konaly jarní trhy.
Celý den nám naplánovala a zorganizovala cestovní kancelář CK2. Pan průvodce byl velmi milý, ochotný a i přes náročný program usměvavý až do samého konce.
Obrázky z akce v naší fotogalerii...
22.5.2014 · Mgr. Marcela Černá
ŠVP BENECKO
V týdnu od 11. do 16. 5. 2014 vyjely třídy 1. A, 2. A, 2. B., 2. C a 5. C na školu v přírodě do Krkonoš na Benecko. Dopoledne se třídy učily se svými učitelkami a o odpolední program se starali instruktoři z agentury Sportlines. Sešla se dobrá parta, což se projevilo pečlivě připravenou náplní pobytu a následným nadšením dětí. Podrobnosti...
19.5.2014 · Mgr. Marie Höschlová
Sportovně vzdělávací den se přesouvá na září
Sportovně vzdělávací den (Občanského sdružení při FZŠ, naší školy a MČ P-13), plánovaný na 18.5., se z technických důvodů přesouvá na září. Omlouvám se všem, kteří s ním již počítali.
12.5.2014 · PaedDr.Alena Panochová, předsedkyně OS
Velikonoční trhy
Po dvouleté přestávce soubory Klíček s Notečkou přispěly dne 23.4. k programu na Velikonočních trzích na Staroměstském náměstí . Bylo krásné počasí, skvělá atmosféra, všichni zúčastnění si večer příjemně užili. Zejména páťáci se radovali z volnosti, protože právě složili přijímací zkoušky na gymnázia.

radar radar radar
29.4.2014 · PaedDr.Alena Panochová
Den otevřených dveří určený zejména pro žáky 5. tříd a jejich rodiče
Vážení rodiče žáků 5. tříd,
zveme Vás na den otevřených dveří, který se uskuteční ve vyučovací době v úterý dne 15.4.2014. Dále Vás zveme na odpolední program 5. tříd, při němž si páťáci vyzkouší, jak své znalosti a dovednosti z prvního stupně uplatní na druhém stupni základní školy. Podrobnosti...
7.4.2014 · PhDr. Petr Vodsloň, ředitel školy
Divadelní představení v Radaru
Dne 28.3. několik tříd naší školy navštívilo zajímavé představení "Havrane z kamene" studentského divadla Radar.
Jednalo se o netradiční pohádku, místy docela staršidelnou, s pěknou výpravou a kostýmy. Byl to příběh malé čarodějnice ("teprve" stoleté), která velmi touží po přátelství a kamarádství. Když jí to nevyšlo u ostatních nadpřirozených bytostí (Klekánice, Kamenice, Povětrnice,Blátenice, Polednice...), hledá pomoc u lidí. Nejprve se situace vyvíjí slibně, ale časem ani v Juliáně kamarádku nenajde. Opět zůstává sama.

radar radar radar radar
7.4.2014 · PaedDr.Alena Panochová
KLÍČEK ZABODOVAL!
klicek Na krajské postupové přehlídce školních pěveckých sborů konané v sobotu 5.4.se podařilo našim pěvcům zvítězit. Úžasné zlaté pásmo s sebou však zároveň nese i velkou odpovědnost: byli jsme vysláni za kraj Praha do celostátního kola v Uničově ve dnech 23.-25.5.
Je to pro nás velká výzva, abychom i tam obstáli a ukázali, co umíme. Všem dětem děkuji za velkou snahu a skvělou reprezentaci naší školy.
7.4.2014 · PaedDr.Alena Panochová- sbormistr
Akce pro budoucí prvňáčky
Na jaro jsme pro naše budoucí prvňáčky připravili několik akcí, které mají za cíl seznámit děti s prostředím školy. Zúčastnit se můžete jednotlivých setkání nebo celého cyklu. Na jednotlivé dílničky se nemusíte objednávat. Dílničky budou probíhat v hlavní budově školy a začínat budou vždy v 16:00 hod. ...podrobnosti.
19.3.2014 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupce ředitele školy
Několik fotek z Postalmu
Několik fotografií z lyžařského zájezdu do Postalmu si můžete prohlédnout
v naší fotogalerii.
18.3.2014 · Mgr. Libuše Tumová
Lyžařský kurz Postalm - oznámení rodičům
Autobus s našimi žáky bezpečně dorazil do cíle cesty - Postalmu.
11.3.2014 · Mgr. Libuše Tumová
Školní zprávy FZŠ Mezi Školami - 7.díl (6.3.2014)
Sedmý díl Školních zpráv můžete shlédnout zde.
6.3.2014 · Mgr. Petr Kubička
Naši žáci opět medailoví na mezinárodním halovém MČR v inline rychlobruslení.
divadlo1 divadlo2 Kolečkovým rychlobruslařům o víkendu končila halová sezóna.
Pro naše žáky Filipa Pískatého (7.B) a Adrianu Pískatou (3.C) byla velmi úspěšná.
V sobotu, 1.3.2014 (V centru ČSTV v Nymburce), Filip získal v kategorii kadetů stříbrnou medaili ve víceboji (3 kola, 5 kol, 15 bodovacích kol). Adriana prodloužila svou šňůru na 6 . vítězství od roku 2009! (jela tratě 2 kola, 1 kolo, 4 kola).
Těmito skvělými výsledky v mezinárodní konkurenci potvrdili, že výsledky z mezinárodního mistrovství Švýcarska, kde oba 12.1.2014 zvítězili, nebyly náhodné. Může nás těšit, že žáci naší školy jdou příkladem a vyvracejí celorepublikový trend vysedávání u počítačů namísto pohybových aktivit.
3.3.2014 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupce ředitele školy
Nezbedná pohádka v našem kinosále
divadlo1 divadlo2 Dne 26.2. proběhlo v naší škole divadelní představení Nezbedné pohádky Josefa Lady. Vystoupil dramatický kroužek SŠ knižní kultury se zajímavou režií i choreografií. Pohádku zhlédli žáci některých 3.- 5.tříd. Po představení ještě vyplnili pracovní listy, kde si ověřili, jak pozorně příběh sledovali.
Celá produkce je součástí charitativní akce, kdy vybrané symbolické vstupné bude použito pro nákup dárků dětským pacientům v nemocnicích. Konkrétně výtěžek z naší školy bude použit pro Thomayerovu nemocnici, kde studenti sehrají divadlo 19.3.
2.3.2014 · Dr.Alena Panochová
Jaké to bylo, když chodily do školy naše babičky?
Každý, kdo chodí do školy, ví, jak to tam vypadá a co se tam děje. Jaké to ale bylo, když chodili do školy naši rodiče a prarodiče? Byla družina? Jezdilo se na výlety? Jaké předměty byly vyučovány? Jací byli učitelé? Kolik mělo vyučování hodin? Jaké byly učebnice? Takové a podobné otázky si kladly děti ze 2. C. ...celý článek.
13.2.2014 · Mgr. Marie Höschlová
pozvánka 4. - 14. února 2014 se koná společná výstava keramických dílen a kroužků Prahy 13 v městské radnici. Srdečně vás zveme.
30.1.2014 · Jarmila Matičková, Ateliér Koníček
Akce "Matýsek" v aktuálním vysílání TV 13
V aktuálním vysílání TV 13 je shrnutí naší akce "Matýsek".

Převod finančních prostředků pro Matýska dokončen
Po podpisu darovací smlouvy mezi Kontem Bariéry a naším OS (Občané pro Prahu 13, o.s.) byl celý výtěžek z prosincových akcí odeslán a již je rodině zcela k dispozici.
PaeDr.Alena Panochová, předsedkyně OS
19.1.2014 · RNDr. Marcela Plesníková
zhang Na podzim proběhly v devátých ročnících testy SCIO. Bylo pro nás velice milým překvapením, že žákyně naší školy Zhang Yilling ze třídy 9.B získala ocenění za nejlepší výsledek v Hlavním městě Praze v testování anglického jazyka pro deváté třídy mezi žáky základních škol. Gratulujeme!
15.1.2014 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupce ředitele školy
Lyžařský kurz Postalm 2014 - informace
Vážení rodiče,
došlo ke změně termínu platby lyžařského kurzu - doplatek ve výši 3300,- Kč se vybírá v úterý 11. února 2014.
Informativní schůzka k lyžařskému kurzu se uskuteční v pondělí 10. února 2014 v 16.30 hod. učebně č. 227 - zeměpis.
9.1.2014 · Mgr. Libuše Tumová
Klíček a Notečka v adventní době nezahálely
Adventní doba je dobou rozjímání, příprav na radostné očekávání a dobou krásných písní a koled. Naše školní soubory mají vždy v tento čas napilno. Svá vystoupení začaly na Vánočních slavnostech školy dne 9.12.
10.12.proběhl slavnostní koncert na radnici naší MČ. Nejprve zahájila Notečka Malá i Velká. Bez jediné chybičky zahrála dokonale všechny své skladby. Za doprovodu smyčcových nástrojů a příčné flétny Klíček podal perfektní výkon. Děti zpívaly čistě, s radostí a k jedné koledě přidaly dramatický doprovod. V závěru vystoupily se smíšeným sborem Sponte Sua.
13.12. vystoupily oba soubory v Letňanech na veletrhu Stříbrné vánoce. I když posluchačů bylo méně, děti si to užily.
14.12. jsme byli pozváni na tradiční adventní setkání do Spolku pro ochranu Prokopského a Dalejského údolí. Sem chodíme moc rádi, neboť kromě zpěvu zde děti vyrábí svíčky, zdobí perníčky, svícny a dostanou na ochutnání staročeského kubu.
18.12. jsme se zapojili do projektu Vánoční zpívání v metru. Byl nám přidělen vestibul stanice Můstek a posluchačů bylo nesrovnatelně víc než v Letňanech. Završením se stal Tříkrálový koncert v Domě seniorů Lukáš dne 6.1., kde naše vystoupení má také svoji tradici. Senioři jsou vděčni za každé rozptýlení, na děti se vždy těší. Na konci se ke Klíčku se zpěvem připojili. (O vánočním koncertě na radnici - více v časopise Stop).
Mnohokrát děkuji manželům Ečekovým za sponzorský dar pro Klíček.
Fotografie z koncertů naleznete v naší fotogalerii.
5.1.2014 · Dr. Alena Panochová - sbormistr, dirigent
prani
Školní zprávy - 6.díl
Šestý díl Školních zpráv můžete shlédnout zde.
Vysílání probíhá na školním televizním okruhu FZŠ Mezi Školami.
19.12.2013 · Mgr. Petr Kubička
Starostova vánočka v TV 13
Reportáž o naší soutěži na oficiálních stránkách MČ Prahy 13 zde.
17.12.2013
Velké díky
Záměrně se chceme v následujících řádcích vyhnout sáhodlouhým poděkováním, dobře známým z předávání nejen prestižních filmových Oskarů, ale i dalších uměleckých cen.
Vánočními slavnostmi pořádanými na naší škole v pondělí 9. prosince 2013 se podařilo získat na léčbu Matýska Gabzdila (http://matejgabzdil.webnode.cz) celkem 12000 Kč.
Děkujeme co nejsrdečněji žákům FZŠ za přípravu dárků a aktivní zapojení do slavností, pedagogům i ostatním pracovníkům školy za podporu akce a v neposlední řadě všem, kteří zakoupením dětmi vyrobených dárků přispěli na dobrou věc.
12.12.2013 · RNDr. Marcela Plesníková
Objednávání a odhlašování stravy přes Internet
Je možno objednávat a odhlašovat stravu přes Internet. Novinkou letošního podzimu je aplikace Strava.cz pro Android, která strávníkům umožňuje objednávání a odhlašování z mobilních telefonů. Je pro všechny strávníky zdarma, odkaz pro stažení je k dispozici na http://www.strava.cz.
Leták s informacemi.
30.11.2013 · Pavlína Krátká, vedoucí školní jídelny
Vánoce, vánoce přicházejí…. A s nimi Starostova vánočka
V pátek 6. prosince 2013 se uskuteční tradiční, v pořadí již 9. ročník Starostovy vánočky. Tříčlenná družstva 2. stupně a VIP hosté v čele se starostou Městské části Praha 13 Ing. Davidem Vodrážkou změří síly v pletení tradiční vánoční pochoutky. Sraz soutěžících je v 7.45 ve školní jídelně. Mikulášské kostýmy víc než vřele vítány!
Vánočky budou vydraženy na vánočních slavnostech FZŠ v pondělí 9. prosince 2013 a výtěžek bude věnován na léčbu Matýska Gabzdila (http://matejgabzdil.webnode.cz). Těšíme se na Vaši účast, která podpoří dobrou věc.
26.11.2013 · RNDr. Marcela Plesníková
Projekt Naše škola
naseskola Po celý měsíc pracovaly děti z 2. D na projektu Naše škola. Zorientovaly se v okolí školy i v její budově, seznámily se s různými pracovnami ve škole, tvořily plány školy, zjišťovaly, kdo v naší škole pracuje a jakou práci dělá a nakonec namalovaly, jak by naše škola měla vypadat zvenku, aby byla ještě hezčí. Děti pracovaly s velikým nasazením a práce se jim opravdu podařila. Plakát, který vznikl jako výstup této práce, si můžete prohlédnout v naší třídě 2. D.
25.11.2013 · Mgr. Dana Trojáková
Den otevřených dveří
Dne 21.11.2013 se na Fakultní základní škole Mezi Školami 2322 uskuteční Den otevřených dveří ...podrobnosti.
20.11.2013 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupce ředitele školy
Divadlo ŠUS u nás ve škole
divadlo1 divadlo2 Ve čtvrtek 14.11. páté třídy zhlédly zajímavé divadelní představení Kluk nebo holka. Jelikož je to pro páťáky velmi atraktivní téma, na tento den se velmi těšili již dlouho. Velmi nenásilnou formou pomocí dřevěných panáčků a plyšového miminka v košíku, který znázorňoval maminčino bříško, byl dětem předveden celý vývoj lidského jedince. I nejtemperamentnější jedinci se dokázali na chvíli soustředit a tiše sledovali poutavý příběh.
18.11.2013 · za 5.třídy Alena Panochová
Tradiční sběr 25. - 29.11. - Matýskovi pomohou nejen víčka
V týdnu od 25. do 29. listopadu 2013 se na naší škole uskuteční tradiční sběr. Na starý papír bude opět u zadního vchodu do FZŠ kontejner, kam jej bude možné průběžně odevzdávat. Navíc třídní učitelé budou shromažďovat od žáků plastová víčka.
Tentokrát nepůjde o soutěž mezi třídami. Čtyřletý syn absolventů školy Matýsek Gabzdil se narodil s pohybovým a mentálním postižením a po nedávno prodělané operaci by měl absolvovat rehabilitační cvičení, které přijde na 24 000,- Kč. Webové stránky, kde je sepsán Matýskův příběh, zájemci najdou na adrese http://matejgabzdil.webnode.cz. . Zlepšit Matýskovi život může pomoci právě sběr. Víčka bude možné odevzdávat ve vrátnici školy i poté, když listopadový sběr skončí.
Všem, kteří přispějí na dobrou věc, již teď děkujeme.
14.11.2013 · RNDr. Marcela Plesníková
Školní dílničky - hrajeme si na školu
Fakultní základní škola Mezi Školami již tradičně pořádá pro budoucí žáky 1. ročníku cyklus přípravných školních dílniček: Hrajeme si na školu
Budoucí prvňáčci si u nás v rámci přípravných dílniček vyzkouší roli žáka a formou didaktických her přiměřených věku vyřeší zajímavé úkoly z matematiky a jazykové výchovy, nakreslí si obrázek a možná si odnesou i svoji první jedničku. Rodiče budou mít příležitost se blíže seznámit s prostředím a pedagogy školy. ...podrobnosti.
5.11.2013 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupce ředitele školy
Proběhly přednášky "Kam ptáci letí"
Na škole proběhly ve dvou dnech minulého týdne přednášky na téma "Kam ptáci letí". Pořádalo je Občanské sdružení ORNITA. Podrobnosti i fotografie naleznete na stránkách tohoto sdružení: ...www.ornita.cz - 1.den,
...www.ornita.cz - 2.den.
20.10.2013 · RNDr. Marcela Plesníková
Poznávací zájezd "Londýn - metropole nad Temží" se neuskuteční
Vážení rodiče, milí žáci, vzhledem k nízkému počtu zájemců se poznávací zájezd "Londýn - metropole nad Temží" neuskuteční. Děkujeme za pochopení.
6.10.2013 · Andrea Říčková
Vycházka 2.D na Karlův most
V úterý 24. září jsme se vydali na vycházku na Karlův most. Doprovodila nás průvodkyně Muzea hlavního města Prahy paní Markéta Gausová Zörnerová. Moc pěkně nám vyprávěla o Karlově mostě a českých panovnících. Přesto, že nám počasí moc nepřálo, se nám vycházka líbila a těšíme se na další.

most most most
1.10.2013 · Mgr. Dana Trojáková a děti z 2.D
Adaptační kurz 6. tříd
Adaptační kurz - Kozel Obě 6. třídy dorazily na chatu Kozel nad Vrchlabím bez problémů. Ubytování je skvělé, vaří výborně. Hned první den je ve znamení smrště strhujících her.
23.9.2013 · RNDr. Marcela Plesníková
LONDÝN, METROPOLE NAD TEMŽÍ
Naše škola nabízí 5 denní zájezd pro žáky 2. stupně.
Termín: 12. 5. 2014 až 16. 5. 2014
1.den – Odjezd od školy v odpoledních hodinách.
2.den – Prohlídka metropole Londýna, muzea voskových figurín, Buckinghamského paláce, St. James´s Park, Westminsterské opatství, House of Parliament (Big Ben), náměstí Trafalgar Square. V závěru dne návštěva nejvyšší budovy Evropy The Shard. (87 pater) ...celý článek.
17.9.2013 · Mgr. Marcela Pískatá
Kroužek zábavné logiky aneb myslet není nuda
Terminus Club si vám ve spolupráci s FZŠ Mezi Školami dovoluje představit Kroužek zábavné logiky. Když se řekne logika, většina si představí něco složitého a řekne si: „To není nic pro mě.“ Kroužek si klade za cíl každého přesvědčit o tom, že logika nejenom že není složitá, ale je i zábavná. ...celý článek.
17.9.2013
Adaptační kurz - 6. ročníky
Je zapotřebí škole dodat Posudek o zdravotní způsobilosti dítěte (možno použít platné potvrzení k letnímu táboru či z jarní ŠVP). Formulář zde. Zdůrazňuji - uvést léky, které žák užívá.
Dále bude třeba (před odjezdem spolu s kopií kartičky zdravotní pojišťovny) odevzdat vyplněný formulář Potvrzení zdravotní způsobilosti žáka - prohlášení zákonných zástupců (bezinfekčnost). Formulář zde. Formuláře je možno vyzvednout i na informativní schůzce, kde rodiče podepíší i poučení žáků o bezpečnosti na adaptačním kurzu.
13.9.2013 • RNDr. Marcela Plesníková
Dopis rodičům
Vážení rodiče, tak jako v předchozích letech, tak i v letošním školním roce se na Vás obracím jménem Školské rady při FZŠ Mezi Školami se žádostí o podporu činností školy prostřednictvím občanského sdružení Občané pro Prahu 13 (dále jen OS) a vyzývám Vás, abyste přispěli částkou 250 Kč na školní rok 2013/2014 a dítě (příspěvek budou vybírat třídní učitelé na třídních schůzkách dne 12. 9. 2013 nebo je možno uhradit přímo na účet OS na č. ú.: 233140661/0300 pod v.s., který obdržíte od třídního učitele ...celý dopis.
10.9.2013 · Ing. Vítězslav Panocha, předseda Školské rady při FZŠ Mezi Školami
Pozvánka na tradiční burzu mimoškolní činnosti
Zveme rodiče našich žáků na tradiční burzu mimoškolní činnosti, která se uskuteční ve čtvrtek před třídními schůzkami od 16:00 ve vestibulu školy. Zde budete mít možnost sejít se přímo s organizátory kroužků, domluvit se na podrobnostech a přihlásit svoje děti do vybraných kroužků.
Škola nabízí žákům bohatou mimoškolní činnost, kterou organizují buď učitelé školy nebo cizí subjekty, které si ve škole pro kroužky pronajímají prostory. Přehled mimoškolní činnosti dostali všichni žáci v tištěné podobě dnes a naleznete jej také v příloze.
9.9.2013 · PhDr. Petr Vodsloň, ředitel školy
Začátek školního roku v 2.D
Děkujeme Emmině mamince za krásný a moc dobrý dort na oslavu začátku školního roku.

satny satny
4.9.2013 · Dana Trojáková a děti z 2. D
Nový školní rok
2.9.2013 jsme zahájili nový školní rok. V prostoru učebny v přírodě jsme slavnostně přivítali naše nové žáky prvního ročníku.
Všem našim žákům přejeme v letošním školním roce hodně úspěchů.

satny satny satny satny
4.9.2013 · PaedDr. Marta Šefčíková, zástupce ředitele školy